Subtop: KWPN-hengst Arlando sterk bij ZZ-lichtdebuut

Subtop: KWPN-hengst Arlando sterk bij ZZ-lichtdebuut featured image

Diederik van Silfhout ArlandoEen enorme groep ZZ-lichtcombinaties kwam dinsdag in actie tijdens één van de eerste outdoorconcoursen van dit seizoen. In Schaijk wordt elke maand op de dinsdag een wedstrijd uitgeschreven voor Z en ZZ-lichtcombinaties. Diederik van Silfhout debuteerde in het ZZ-licht met KWPN-hengst Arlando. De zoon van Paddox liet zich goed zien en won beide proeven. In de eerste proef deelde hij de winst met Zaragossa (v. San Remo), die gereden werd door Robin Beekink.

Blij vertelt Diederik van Silfhout: “Arlando barst van de kwaliteit. Hij heeft zich als jong paard enorm snel en goed ontwikkeld en kan het werk heel goed aan. Hij kan alles en biedt dat simpel aan. In Schaijk kregen we meerdere negens in de drafreprise. Ook de changementen leverden mooie cijfers op. In stap raakte Arlando soms iets gespannen, waardoor het beeld ietsje druk werd. Fouten maakte hij echter niet.”

Van Silfhout begon drie jaar geleden met de opleiding van Arlando, die gefokt werd uit Mytens xx-dochter Herlanda. “Ik richt me nu op de outdoorselecties en hopelijk uiteindelijk het NK in De Steeg. Daarna mag hij weer even rustig aan doen.”

Lees vandaag meer in De Paardenkrant.

Bron: Horses.nl/De Paardenkrant – Melanie Brevink

© Horses.nl, overname niet toegestaan. Op dit artikel rust copyright.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like