Theo kwam in aanraking met de paardensport via zijn zus Inge Fokker. Zij was ook de eerste die Theo, die toen muziek maakte voor commercials en documentaires, vroeg om een kür te componeren. Later maakte Van Bruggen onder andere de Griekse kür voor Coby van Baalen met Olympic Ferro. Ook Carl Hester wist de Nederlandse kürproducent te vinden voor zijn Freestyle.
Voor Mischa Koot, de vriendin van Joost Peters en haar zus Barbara maakte Van Bruggen küren in hun Young Riders tijd.
Peters:”Zijn overlijden komt voor mij totaal onverwacht. Ik werd vanmorgen door Mischa getipt over een bericht maar vanmiddag wist ik pas zeker dat het bericht echt waar was. Ik wens zijn vrouw, familie en vrienden heel veel sterkte.”
Van Bruggen’s bedrijf Horsedances International maakte de afgelopen twintig jaar meer dan dertig Olympische küren, maar ook voor een wedstrijd van de lokale ponyclub kon je bij Van Bruggen terecht.
Later bouwde van Bruggen Topdressage.tv. Hier kun je videobeelden bekijken van grote dressuurwedstrijden.
Bekijk hier de kür van Coby van Baalen en Ferro.
Bron: FB/Horsedances International
