Charlotte Dujardin en Carl Hester hebben vanmorgen in de Grand Prix Spécial hun prestaties van gisteren in de Grand Prix herhaald. Het Britse powerduo eindigde op Horses And Dreams met Alive And Kicking (v. All At Once) en En Vogue (v. Jazz) opnieuw aan kop van het klassement.
De score van Charlotte Dujardin en de Westfaals gefokte Alive And Kicking kwam uit op 74,17%. Alleen het jurylid Maria Colliander zag hier geen eerste plaats in, de Finse gaf de voorkeur aan Carl Hester. Met de door A. van der Goor gefokte En Vogue scoorde Hester precies 2 procent lager.
Halfzus van Scandic
De derde plaats (71,596%) was voor Sofie Lexner en de elfjarige KWPN’er Inoraline W (v. Johnson) en ook dit was een herhaling van de plaatsing in de Grand Prix. Onder de Zweedse amazone werd de halfzus van de Grand Prix-hengst Scandic destijds uitgeroepen tot beste vijfjarige van Zweden.
Langehanenberg en Zibrandtsen
Net als gisteren eindigde Helen Langehanenberg met de Millennium-zoon Magnanimous op de vierde plaats (70.234%). Anna Zibrandtsen verbeterde zich met de 13-jarige Oldenburger Quel Filou (v. Quaterback) ten opzichte van de Grand. De Deense amazone klom van de zevende naar de vijfde plek (70.064%).
Bron: Horses.nl