‘Lekker gereden, maar blij dat het klaar is’

‘Lekker gereden, maar blij dat het klaar is’ featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Terwijl ze haar paard Kingsley Siro nog aan het uitstappen is, verzucht Daniëlle Heijkoop dat ze blij is dat het Europees kampioenschap er nu op zit. Maar wat wil je: na een enerverende week heeft de debutante zojuist met een super Kür laten zien wat ze waard is.

“Ik heb heerlijk gereden. Vooral na de piaffe ging het lekker, toen werd de houding van Siro veel beter. Daarvoor kwam hij er in galop wat achter. Jammer van dat hakkeltje in de eerste uitgestrekte draf, maar verder liep alles goed.”

“Die overgang galop-piaffe lukte goed”, complimenteert bondscoach Wim Ernes zijn jongste teamlid.

Daniëlle Heijkoop reed een hele goede Kür en was vol geconcentreerd. Alle spanning van afgelopen week rond de kwalificatie voor de Kür liet ze achter zich. “Ik heb nergens meer aan gedacht. Ook niet op het stadion gelet. Alleen maar heel fijn gereden.”

Bron: Horses

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like