NK dressuur ligt vandaag tot 11.00 uur stil

NK dressuur ligt vandaag tot 11.00 uur stil featured image
Na overleg met Meteo Schiphol en de plaatselijke politie is door de organisatie van de Nederlandse kampioenschappen dressuur in Hoofddorp besloten om het programma van vandaag nog tot 11.00 uur stil te leggen. Daarmee vervalt het tweede onderdeel van het KNHS-kampioenschap lichte tour, dat gisteren halverwege is afgelast, alsmede de tweede proef van het Nederlands kampioenschap junioren.

Alle deelnemers in deze beide klassen zijn startgerechtigd in de kürfinales met maximaal één paard. Deze beslissing is genomen in nauw overleg tussen de organisatie en de afgevaardigde van de KNHS, Teun Platenkamp.
Omdat Meteo Schiphol verwacht dat rond 11.00 uur vandaag de stormdepressie dusdanig is afgezwakt dat er geen gevaar meer bestaat voor paarden, ruiters en publiek gaat het tweede onderdeel van het NK voor young riders om 11.uur van start. De Grand Prix Spécial van het NK senioren start om 14.00 uur. De finale van het KNHS-kampioenschap ZZ-zwaar begint nu om 18.00 uur, terwijl de finale van het KNHS-kampioenschap lichte tour om 19.30 uur zal aanvangen.

Het gewijzigde programma voor zondag maakt de KNHS zo spoedig mogelijk bekend.

Foto Dirk Caremans
Bron: Horses/KNHS

Eén reactie op “NK dressuur ligt vandaag tot 11.00 uur stil

  1. Jack, Den Haag

    Je mag het eigenlijk niet zeggen…ook niet denken…en niemand daar zal het ook toegeven.
    Maar in De Steeg lachen ze toch stiekum wel een beetje in hun vuistje!
    Het was heerlijk weer bij Outdoor Gelderand dit jaar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like