De Niro spreidde afgelopen weekend zijn kracht als dressuurvererver op het CDI in Vidauban nog maar eens tentoon. Hij tekende voor het vaderschap van de nummers 2 tot en met 5 (!) in de Grand Prix Special: Delgado van Beatriz Ferrer-Salat, Donnerfee van Claudia Fassaert, Don’t Forget van Henri Ruoste en Darjeeling van Stephan Köberle.
De zwarte hengst werd door het KWPN bij eigenaar Burkhard Wahler beoordeeld op zijn exterieur en het stamboek meldt dat hij voldoet aan de röntgenologische eisen van het KWPN. De hengst is beschikbaar via Joop van Uytert, die drie keer per week vers sperma van de hengst krijgt: dinsdag, donderdag en zaterdag. Het dekgeld van De Niro blijft gelijk aan dat van vorig jaar: 1.750 euro (excl. verzendkosten) en daarmee is de hengst, in vergelijking met andere grote verervers, niet duur.
Klik hier voor een recente video van De Niro.
Zinedine B, de crack van Ludger Beerbaum, werd eveneens op zijn exterieur beoordeeld en ook hij voldoet aan de röntgenologische eisen van het KWPN.
Bron: Horses.nl/ KWPN
Wat jammer dat het zo lang moet duren voordat het kwpn ziet dat Donnerhall zo,n geweldige hengst was.