Paardentrailer op z’n kant, paard losgebroken

Paardentrailer op z’n kant, paard losgebroken featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Op de N342 bij Beuningen heeft woensdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden tussen twee auto's. De ene auto had een paardentrailer achter zich hangen met daarin twee paarden.

Een van de auto’s is in aanraking gekomen met de paardentrailer. Hierdoor is de paardentrailer van de auto losgeschoten en op de zijkant in de berm terechtgekomen.

Gevangen en bevrijd

Een paard is na het ongeval losgebroken uit de trailer en kon worden gevangen. De andere is later bevrijd. Beide paarden leken ongedeerd, maar zijn wel door een dierenarts gecontroleerd. Een persoon is door de ambulancedienst overgebracht naar het ziekenhuis.

Bron: Tubantia / 1Twente

Eén reactie op “Paardentrailer op z’n kant, paard losgebroken

  1. Grace

    Ik weet niet de toedracht van dit ongeluk. Maar lieve mensen houdt alstublieft een ruime afstand voor en achter een aanhanger met levende dieren. Hoe vaak er wel niet vlak voor mijn neus wordt ingevoegd. Er is een reden dat we deze afstand houden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like