Henrik von Eckermann blijft waarschijnlijk ook in de toekomst Gotha FRH (v. Goldfever) rijden. Dit liet de Zweed gisteravond weten na zijn eclatante overwinning met Gotha in de Wereldbekerkwalificatie van Mechelen.
“Eén van mijn paarden wordt verkocht. Welke? Dat kan ik nog niet zeggen. Maar om competitief te blijven heeft m’n baas (Ludger Beerbaum, red.) me dit paard gegeven. Hij en de eigenaresse Madeleine Winter-Schulze zijn tevreden en de kans dat ik Gotha kan blijven rijden is reëel.”
Von Eckermann leidde Gotha als zes- en zevenjarige reeds op vooraleer hij het paard moest afstaan aan Beerbaum, die er onder meer teamgoud op het EK in Madrid (2011) mee won. “In Genève reed ik een eerste wedstrijd met Gotha, maar dat viel lelijk tegen. Hier in Mechelen reden we twee kleine proeven en het klikte.”
Les vrijdag alles over Jumping Mechelen in De Paardenkrant.
Bron: Horses / De Paardenkrant

