Suus Kuyten wist ook foutloos door de barrage te komen met Dakota Du Buisson Z (v. Dutch Capitol). Met 29,91 seconden eindigden ze op de zesde plaats. Björn Egberink werd met Quintina negende in een foutloze ronde in 30,14 seconden. Als laatste foutloze Nederlander zette Joep Raijmakers een tijd neer van 33,22 seconden.
Medium Tour
In de finale van de Medium Tour later op de dag bleef bij de vrouwen geen enkele Nederlander foutloos. Suzanne Tepper eindigde met vier strafpunten op de achtste plaats. Bij Suus Kuyten liep de teller op tot twaalf strafpunten, wat leidde tot de achtiende plaats. De winst was voor Malin Betten Hansen uit Noorwegen.
Bij de mannen domineerde Nederland. Het was welliswaar de Duitser Mike Patric Leichle die met een ruime voorsprong de winst pakte (50,41 seconden), maar de daarop volgende plaatsen kleurden oranje.
Tim Hendrix pakte met Varanka Sfn (v. Gran Corrado) een eindtijd van 52,90 seconden de tweede plaats. Björn Egberink volgde met Zazou met 53,46 seconden. En Joep Raijmakers werd met Van Schijndel’s Wamberto (v. Cantos) met een tijd van 55,47 seconden vierde. Ook Bram van der Pluijm kwam foutloos over de streep en eindigde met 56,21 seconden op de zesde plaats.
Klik hier voor alle resultaten.
Bron: Horses