Nadat Jur Vrieling donderdagavond met Zavall VDL (v. Casall) naar een derde plek sprong in de openingsrubriek over 1,45m op de Los Angeles Masters, wist de ruiter gisteravond met VDL Bubalu (v. Baloubet du Rouet) de tweede plek op te eisen. In de City of Los Angeles Trophy over 1,50m finshte Vrieling met zijn WEG-topper VDL Bubalu in 34,49 seconden.
De zege met de snelste tijd van 33,42 seconden was voor de Amerikaan Kent Farrington met zijn KWPN’er Willow (v. Guidam). De Amerikaanse Beezie Madden reed haar KWPN’er Simon (v. Mr. Blue) in 34,86 seceonden naar de derde plaats.
Gerco Schröder reed zijn Cognac Champblanc (v. Clearway) in 39,59 seconden naar de zesde plek. Harrie Smolders en Don VHP Z (v. Diamant de Semilly) liepen in de eerste omloop vier strafpunten op en eindigden op 29e plek.
Bron: Horses.
