Winst 1.40m Geesteren voor Vos en Bonaire

Winst 1.40m Geesteren voor Vos en Bonaire featured image
Robert Vos. Foto: Tamara van de Krol
De zege in de eerste rubriek in de hoofdarena op het CSI Twente van vandaag ging met overmacht naar Robert Vos met Bonaire. Het duo kwam als een van de laatste starters in actie in deze tweefasenproef over 1.40m en dook met 24.40 seconden op de klok een seconde onder de leidende tijd van Evelyne Bussmann uit Zwitserland, die uiteindelijk tweede werd.

Bussman, die de negenjarige Tafila D’Urville gezadeld had, was op haar beurt ruim een seconde sneller dan Jelmer Hoekstra, die Eldorado in 26.59 seconden naar de derde plek  liet springen. Hoekstra werd op de voet gevolgd door Albert Zoer met Drum Drum, zij passeerden de eindstreep in 26.79 seconden. De top 5 werd verder compleet gemaakt door Jan Sprehe, die Coeur de Lion voor deze rubriek had gezadeld. het Duitse duo voltooide het parcours foutloos in 27.90 seconden.

Chantal Regter eindigde met Eamelusina ook nog in de top tien net als Kevin Jochems met Quppydam des Horts. Regter bleef dubbel foutloos met de Calvaro Z-zoon en werd zevende en Jochems kreeg een balk met de goedgekeurde SF-hengst in de tweede fase en werd negende.

 

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant